دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

پیام تبریک دکترحمزه سارویی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید1395-6-29


 پیام تبریک دکترحمزه سارویی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، اعضاء محترم هیأت علمی و کارکنان پرتلاش واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امیدوارم سال تحصیلی جدید سالی توام با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی و فرهنگی باشد و روز به روز شاهد پیشرفت و خودشکوفایی درهمه حوزه‌های دانشگاه باشیم.

 بدون شک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری "سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل " نامگذاری شده است، انگیزه تمام دانشگاهیان و فرهیختگان جامعه حمایت از شرکتهای دانش بنیان و برنامه‌ریزی لازم در این خصوص است که این بخشی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباره شرکت های دانش بنیان و یکی از راههای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی است که توجه به این امر نویدبخش سال تحصیلی پربار و شکوفایی را می دهد و وظیفه پرخطیری بر عهده تک تک ما دانشگاهیان  است و نباید از هیچ تلاش و کوششی در این راه دریغ نمائیم.

سال هاست که در کشور عزیزمان ایران، شروع سال تحصیلی با عطر دل انگیز شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس همراه شده است. ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از خداوند متعال خواستارم تا در سایه توجهات حضرت ولی عصر"عج" و ارواح بزرگ شهدای دفاع مقدس همه ما را در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی و موفقیت در عرصه های علمی و فرهنگی یاری کند